Вартість паркану

Досить складно сформувати універсальний прайс для будівництва огорожі. Повну вартість будівництва паркану у вигляді комерційної пропозиції надаємо наступного робочого дня після ознайомлення з об’єктом. Виїзд фахівця на об’єкт для вимірів та узгодження типу паркану та фундаменту для паркану здійснюємо за попереднім погодженням.Відповідно до обраного типу забору визначається необхідні матеріали, а за знятими вимірами визначаємо необхідну кількість будівельних матеріалів та вартість робіт. Надання розгорнутого кошторису виробляємо під час підписання договору.

Вартість будівництва парканускладається з вартості матеріалів та вартості робіт. Якщо матеріали для будівництва паркану придбано заздалегідь або Ви бажаєте придбати їх самостійно, необхідно повідомити нашого фахівця про це.

Вартість матеріалів для будівництва паркану

Ми можемо надати допомогу у виборі матеріалу і підказати, де можна і по чому його купити. Також надаємо послуги з доставки будматеріалів для огорожі.

Вишлемо прайс будматеріалів по Вашомузапиту… У запиті вкажіть якісь матеріали необхідні і в якій кількості, а також адреса доставки (м.Київ та київська область).

Вартість робіт для будівництва паркану

Вартість робіт залежить від обсягу робіт, типу огорожі та умов ділянки. Як раніше було сказано, надати універсальний прайс із вартістю робіт з будівництва парканів з урахуванням усіх специфік та стандартів з будівництва не вистачить одного сайту. Тут ми надаємо методику розрахунку вартості будівництва огорожі. Що включає вартість будівництва паркану? Вартість робіт розбивається на етапи:
1. Підготовка. Вартість підготовчих робіт.
2. Фундамент.Вартість робіт із будівництва фундаменту.
3. Будівництво паркану.Вартість основних робіт з будівництва паркану (огорожі).
4. Оздоблення. Вартість оздоблювальних робіт (малярні роботи, оздоблення плиткою, встановлення освітлення, клумба, благоустрій, озеленення тощо).
5. Додаткові витрати, які можуть бути при виконанні кожного з попередніх пунктів (транспортні, установка домофону, водопостачання, електропостачання тощо).

І нарешті, для нас важливо розуміти, що Ви хочете і які засоби маєте для досягнення своїх цілей. Зі свого боку, гарантуємо якість робіт та дотримання термінів.Для цього ми готові безкоштовно познайомитись з Вами та вашими побажаннями та запропонувати варіант, який задовольнити Вас.
Телефонуйте, пишіть – з нами можна домовитися.

Декоративный забор
Декоративный забор

Надіслати запит