Будівництво парканів

Паркан відіграє важливу роль в архітектурній композиції вашої ділянки, а також є важливим елементом для захисту ваших володінь та майна. Підходити до вибору паркану потрібно уважно вивчивши всі плюси та мінуси різних видів парканів.

Про будівельну компанію zaborov.net.ua

Наша компанія, основними напрямками якої є будівництво котеджів, віднедавна виділила будівництво парканів в окремий напрямок бізнесу. Ми пропонуємо будівництво сучасних, надійних парканів різних форм та конфігурацій. Це дає можливість кожному клієнту підібрати ідеальний варіант. У зв’язку з досить великою різноманітністю форм та матеріалів для будівництва парканів на даному сайті ми представляємо лише основні типи парканів. Це не обмежує можливості у виборі інших форм та матеріалів для будівництва паркану. Необхідне лише узгодження Ваших побажань та наших можливостей.

Будівництво паркану – це не тільки встановлення огорожі для ділянки, а й забезпечення безпеки та естетичної краси Вашої території. Наші фахівці готові надати і низку супутніх послуг: малярські роботи, озеленення, системи поливу та послуги з благоустрою території.

Якість виконаних нами робіт перевершать ваші очікування. Якщо Ви хочете встановити якісний паркан, Ви близькі до його здійснення.

Послуги з будівництва парканів

Додаткові послуги

Наші переваги

  1. Досвід проведення будівельних та ремонтних робіт з будівництва парканів більше 6 років.
  2. Усі робітники є кваліфікованими фахівцями. Постійний колектив, а не дешеві тимчасові робітники забезпечує якість виконуваних робіт.
  3. Точність розрахунків забезпечується використанням систем лазерних вимірів.
  4. Виїзд на об’єкт (Київ та київська область) для оцінки вартості будівництва паркану та складання докладного кошторису.
  5. Приблизну калькуляцію надаємо на об’єкті після зняття вимірів, а точний кошторис – наступного робочого дня.